Sponsorzy

Złoty sponsor

Marka Antrans to trzy dynamicznie rozwijające się spółki: Antrans Group, Antrans Bis oraz PKM Olkusz. Marka specjalizuje się w transporcie ciężkim na terenie Unii Europejskiej, a główny obsługiwany kierunek to trasa Polska – Włochy – Polska. Od ubiegłego roku realizuje transporty morskie, kolejowe i lotnicze.. Domeną firmy jest terminowość, elastyczność w podejściu do klienta oraz fachowość. Przez lata obecności w branży Antrans wyrobił sobie opinię rzetelnego przewoźnika, dzięki czemu portfolio klientów ciągle się poszerza.

http://www.antrans.com.pl 

http://www.spedycja.antrans.com.pl 

http://www.pkmolkusz.pl/

Srebrny Sponsor

Poprzez swoje doświadczenie w branży ochrony i zrozumienie oczekiwań swoich klientów firma SOLD.S.A. w trakcie kilkudziesięciu lat działania na rynku usług ochrony wypracowała system świadczenia usług łączący środki ochrony technicznej z ochroną fizyczną. Stworzenie przez SOLD S.A. nowoczesnego Centrum Monitorowania, współpracującego z patrolami interwencyjnymi pozwoliło monitorować w sposób zintegrowany systemy alarmowe oraz systemy wideomonitoringu zainstalowane na chronionych obiektach oraz koordynować pracę pracowników ochrony wykonujących usługi ochrony. Prowadzimy również usługi utrzymania czystości.

https://www.sold.com.pl/

Fizyczna ochrona obiektów
Chronimy obiekty: przemysłowe, handlowe, biurowe, użyteczności publicznej, szkoły, bazy sprzętu, place budów, obiekty drogowo-mostowe, magazyny osiedla mieszkaniowe i inne.

Techniczna ochrona obiektów
Oferujemy wsparcie techniczne w postaci m.in: telewizji przemysłowej (CCTV), elektronicznych systemów kontroli obecności pracowników ochrony w systemie on-line czy instalowanie wewnętrznych i zewnętrznych systemów alarmowych.

http://feniksochrona.com.pl/

Brązowy Sponsor

Partner techniczny

New Balance Polska

Partnerzy

Fizjoterapia Kaczmarek
Poland Business Run
NSZ
Sport Konsulting