Sponsorzy

Złoty sponsor

Srebrny Sponsor

Partnerzy

Pasja Biegania

Pasja Biegania

Pasja Biegania 2017 to wyjątkowy projekt: album mający ponad 600 stron, obejmujący 80 niezwykłych biegów i związanych z nimi wspomnień, zawierający 70 felietonów/wywiadów – w dodatku cała ta skarbnica ważyć będzie 4kg!
Kliknijcie po więcej informacji i świetnych zdjęć – jeśli biegacie, to być może się nawet na nich odnajdziecie :-)?

Fizjoterapia Kaczmarek

Fizjoterapia Kaczmarek

Korzystając z usług FIZJOTERAPIA KACZMAREK możesz być pewien że jesteś pod najlepszą opieką. Nasi terapeuci leczą najskuteczniejszymi oraz najnowocześniejszymi metodami fizjoterapii na świecie, szkoląc się od specjalistów z USA i całej Europy. Naszym celem jest odnalezienie przyczyny bólu i następnie zlikwidowanie jego objawów. Po skorzystaniu z naszych zabiegów będziesz mógł ponownie cieszyć się życiem bez bólu

Ergo Power Lab

Ego Power Lab

“Ego Power Lab prowadzi edukację w szkołach mistrzostwa sportowego, w klubach sportowych oraz dla rodziców małych sportowców i kadry trenerskiej. Kształtujemy zdrowe nawyki żywieniowe i uświadamiamy jak osiągać szczyt formy jednocześnie nie narażając swojego zdrowia na uszczerbek oraz jak unikać kontuzji i przyspieszyć proces regeneracji.
Ego Power Lab prowadzi gabinet medyczny w Centrum Olimpijskim w Krakowie. Wykonujemy badania, testy, prowadzimy Karty Monitoringu Zawodników, opracowujemy zalecenia dietetyczne. Wspieramy sportowców także emocjonalnie i mentalnie. Wykonujemy diagnozę QEEG oraz treningi mózgowe Biofeedback”

Sport Konsulting

Sport Konsulting

“Wybór oferowanych przez nas produktów był efektem mojej wieloletniej praktyki jako trenera i fizjologa sportu. Z wielu z nich korzystałem podczas pracy z najlepszymi sportowcami i klubami w Polsce. Gwarantuję Państwu produkty najwyższej jakości z dwuletnią gwarancją, instrukcję obsługi w języku polskim oraz pełne wsparcie techniczne wykwalifikowanych pracowników”

Cracovia Maraton

15. edycja najważniejszej imprezy biegowej w Krakowie, jednej z największych w Polsce, zaliczanej do Korony Maratonów Polskich, zorganizowana została 15 maja 2016 roku. Po raz trzeci z rzędu, start i meta Cracovia Maraton usytuowane były na krakowskim Rynku Głównym. Zgodnie z hasłem imprezy: „z historią w tle”, uczestnicy maratonu przebiegli obok wielu wspaniałych zabytków podwawelskiego grodu. 15. PZU Cracovia Maraton ukończyła rekordowa liczba 5550 biegaczy z blisko 5700, którzy wystartowali.

New Balance Polska

New Balance Polska

Rok 1906 – to początek ponad stuletnich dziejów New Balance. W roku tym w Cambridge w stanie Massachussets, William J. Riley, 33-letni angielski emigrant zaangażował się w pomaganie ludziom mającym problemy ze stopami. Rok 2006 – firma obchodzi 100-lecie swojego istnienia konsekwentnie pozostając wierna swoim ideałom. A są to: wytwarzanie obuwia w kilku szerokościach, usytuowanie części fabryk w USA, niekorzystanie z drogich usług „super-gwiazd” sportu dla reklamy swych produktów preferując wydatki na rzecz doskonalenia produkcji, badania i rozwój i obsługi klientów.

Tauron Arena Kraków

TAURON Arena Kraków

TAURON Arena Kraków to największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie halowy obiekt widowiskowo-sportowy. Położona jest zaledwie 4 kilometry od Rynku Głównego w Krakowie, w malowniczym otoczeniu Parku Lotników Polskich. Jest także świetnie skomunikowana z resztą miasta. Wielofunkcyjny charakter TAURON Areny Kraków umożliwia rozgrywanie na jej terenie zawodów w 18 dyscyplinach rangi mistrzostw świata.

NSZ

Non Stop Zdrowie

“Obecnie współpracuję z trenerami AZS AWF Masters, z którymi propagujemy zdrowe podejście do biegania dla amatorów, którzy postanowili stawiać sobie zarówno cele rekreacyjne, jaki i też sportowe. Ja uzupełniam trening biegowy, ogólnorozwojowymi  ćwiczeniami ze smovey®. Serdecznie zapraszam na treningi w ramach działalności klubu oraz na niezależne treningi grupowe i indywidualne dla osób w różnym wieku, zapewniając moc energetycznych wibracji, które generuje w naszym ciele wspaniały przyrząd jakim jest smovey®”

Poland Business Run

Poland Business Run

Poland Business Run to największy bieg charytatywny w Polsce. Bieg, dzięki któremu już od 5 lat z sukcesem udaje nam się stawiać na nogi kolejnych beneficjentów. Fundacja Poland Business Run, została wydzielona z Fundacji Jaska Meli Poza Horyzonty jako osobny podmiot dedykowany właśnie organizacji biegu Poland Business Run. Dotychczasowe zadania realizujemy niezmiennie a dochód przekazujemy między innymi na podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

HIGH5 Sports Nutrition

HIGH5 to wiodący brytyjski producent najwyższej jakości żywności funkcjonalnej. Działamy z myślą o Tobie od ponad 20 lat. W ofercie posiadamy pełną gamę suplementów dla sportowców wytrzymałościowych: żele i batony energetyczne oraz napoje sportowe, napoje regeneracyjne. Wszystkie wyprodukowane są przy użyciu wyłącznie najlepszych naturalnych składników i nie zawierają sztucznych dodatków, konserwantów, sztucznych barwników, aromatów i substancji słodzących. Produkty HIGH5 nie zawierają składników z listy substancji zabronionych przez Światową Agencję Antydopingową WADA.

SEMA-PRINT

Na oferowanej odzieży SEMA-PRINT proponuje zdobienia wykonane różnorodnymi technikami ( sitodruk, nadruk transferowy, flock, sublimacja, haft komputerowy ). Posiadamy jedne z najnowocześniejszych maszyn drukujących i haftujących. Czternastokolorowe automaty sitodrukarskie oraz doświadczenie naszych drukarzy są gwarancją bardzo wysokiej jakości wykonywanych przez SEMA-PRINT zdobień.