Trenerzy

Grzegorz Sudoł

To ambasador sportu, który po zakończeniu kariery zawodowej w tym roku rozpoczął na większa skalę przygodę z bieganiem. Wielkie doświadczenie zawodowe i trenerskie.
Jest trenerem I klasy PZLA. W swojej bogatej karierze trzykrotnie reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich, jest medalistą Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Wielokrotny mistrz Polski i reprezentant kraju. Pracownik AWF Kraków, trener reprezentacji Polski.
Potrafił iść szybciej, niż niejeden chciałby biec… Debiut w półmaratonie ma za sobą, a cel to maraton.

Maria Sławik

Od 15 lat uprawia lekką atletykę. Specjalizuje się w biegach średnich (800 i 1500 m) na poziomie I klasy sportowej, choć najbliższe sercu są dla niej biegi przełajowe. Trener II klasy. Niespokojna dusza, uwielbia pracę z ludzmi, próbując pokazać im, że kazdy ma w sobie coś niepowtarzalnego, co stanowi o jego sile. Miłość do sportu stara się też zaszczepiać u najmlodszych.
800m – 2:08.14, 1500m – 4:20.71

Joanna Gradek

Od 2009 roku pasjonatka rekreacyjnego biegania w dojrzałym wieku, reprezentantka Uczelnianej drużyny biegowej podczas Festiwalu Nauki w Krakowie. Od kilku lat prowadzi badania na temat wpływu aktywności fizycznej na sprawność ukierunkowaną na zdrowie (Health Related Fitness). W latach 2010-2015 prowadziła zajęcia dla amatorów na ścieżkach biegowych w ramach programu „Kraków biega, Kraków spaceruje”. Licencjonowana trenerka SMOVEY.

Konrad Rembiasz

Zapalony sportowiec i pasjonat wielu dyscyplin. Były zawodnik biegów średnich i długich. I klasa sportowa w biegach górskich. Biega od 8 roku życia do chwili obecnej. Doświadczony ogromną ilością przebiegniętych kilometrów i startów w zawodach. Po wielu latach przygody z bieganiem rozważa jego sens na drodze poznania naukowego. Szuka optymalnych rozwiązań treningowych dla biegaczy w różnym wieku i na róznym poziomie zaawansowania sportowego. Określa siebie “urodzonym biegaczem”.

Dariusz Kaczmarski

Jako zawodnik biegał średnie i długie dystanse, maratończyk i trener z zamiłowania. Swoją pasją biegania zaraża wielu amatorów biegania na Ściezkach Biegowych Krakowa. Konsekwentnie wciela w życie idee, by bieganie połączyć z dobrą zabawa. Pomysłodawca i organizator Krakowskiego Pikniku Biegowego, Studniówki Maratońskiej i obozów treningowych, które przeszły do historii klubu AZS AWF Kraków Masters.