16. PZU CM: Start do przygotowań w najbliższą niedzielę

Trenuj do 16. PZU Cracovia Maraton z nami!

Zapraszamy na wspólne przygotowania.

Wspólnie z klubem AZS AWF Kraków Masters proponujemy uczestnikom wzięcie udziału w serii treningów i sprawdzianów, dzięki którym skutecznie przygotujecie się do przebiegnięcia dystansu maratońskiego.


Kiedy:

Startujemy 15 stycznia 2017 – niedziela, godzina 10.00, przy wejściu głównym do TAURON Arena Kraków (ul. Lema).

Spotykać będziemy się w każdą niedzielę o 10.00, w tym samym miejscu. Raz na miesiąc – zawsze ostatnia niedziela miesiąca – organizować będziemy treningi tzw. wyjazdowe – do Puszczy Niepołomickiej i do Lasku Wolskiego. Będziemy Was wcześniej informować o miejscu i godzinie takich spotkań.


Dla kogo:

Treningi będą przeznaczone dla wszystkich chcących systematycznie i pod trenerską kontrolą przygotowywać się do imprez biegowych. Nie ważne są płeć, wiek czy poziom zaawansowania biegowego. Nie trzeba być na liście startowej krakowskiej imprezy. Udział w treningach jest bezpłatny.


Cel:

Treningi będą ukierunkowane do startu odcelowego jakim jest kwietniowy bieg maratoński – 30.04.2017, 16. PZU Cracovia Maraton. Możecie też przygotowywać się z nami do innych imprez.


Kadra Trenerska:

Treningi będą prowadzone  przez trenerów z klubu AZS AWF Kraków Masters:

Sławik Maria, Kaczmarski Dariusz, Mirek Wacław, Rembiasz Konrad, Sudoł Grzegorz, Gradek Joanna (zobacz: Trenerzy)


Jak:

Na naszych stronach będziemy systematycznie publikować informacje i artykuły na temat kolejnych treningów. W formule popularnonaukowej – będą przekazywane  uwagi  techniczne i taktyczne jakie warto zastosować w czasie czekających nas kolejnych spotkań.

Zajęcia będą prowadzone zawsze przez kilku trenerów, dzięki czemu każdy – nawet początkujący – będzie w stanie zaaplikować sobie odpowiednią i trenującą dawkę wysiłku.


Uwagi:

Na każdym treningu organizator zapewnia napoje, wodę, ciepłą herbatę.  Nie zapewniamy szatni ani tzw. depozytu. Uczestnicy deklarują, że biorą udział w zajęciach na własną odpowiedzialność.

Więcej informacji znajdziecie co tydzień na naszych stronach i na FB.

Nasz rozkład jazdy na styczeń:

15.01.2017, niedziela, godzina 10:00, TAURON Arena Kraków: start projektu.

Oficjalne przedstawienie kadry trenerskiej; wspólna rozgrzewka z akcentem koordynacyjnym i elementami siły biegowej jako tzw. pobudzenie; dłuższy akumulacyjny trening tlenowy w formie spokojnego wybiegania. Na zakończenie seria spokojnych przebieżek.

22.01.2017, niedziela, godzina 10:00, TAURON Arena Kraków. Wycieczka biegowa – ok. 20-25 km – Lotnisko Czyżyny, Mistrzejowice, dolina rzeki Sudół, Batowice, zbiornik Zasławice, powrót przez Forty Mistrzejowice , park Tysiąclecia– TAURON Arena.

29.01.2017, niedziela, godzina 10:00, trening wyjazdowy: Lasek Wolski, parking na końcu alei Waszyngtona pod Kopcem Kościuszki. Dobieg do Lasku Wolskiego przez Sikornik, trening na pętli wokół ZOO. Powrót przez Sikornik pod Kopiec Kościuszki.

Zapraszamy,

Trenerzy AZS AWF Kraków Masters

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.