O nas

KIM SĄ MASTERSI?

Grupa biegaczy z klubu AZS AWF Kraków Masters spotyka się na trasach biegowych Krakowa od 2006 roku, w Parku Lotników Polskich.

Tworzymy grupę biegaczy–amatorów trenujących pod fachową opieką trenerów, którzy dzieląc się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem sprawili, że kilka osób z grupy osiąga naprawdę niezłe wyniki w swoich kategoriach wiekowych.

Treningi nie są przypadkowe, najczęściej realizujemy plan, który przygotowuje nas do startu w konkretnej, wcześniej wybranej imprezie biegowej, w grupach podzielonych wg poziomu zaawansowania. Każdy trening zaczynamy i kończymy razem.

Spotykamy się 4 razy w tygodniu: wtorki (18:00, siłownia AWF), środy (18:00, spotkanie przy trybunie LA na AWFie), czwartki (18:00, trybuna LA), niedziela (10:00, trybuna LA).

Serdecznie zapraszamy na nasze treningi wszystkich biegaczy z Krakowa zarówno początkujących, jak i tych, którzy już mają przebiegniętych trochę kilometrów.


AZS AWF Kraków Masters realizuje

– program Od aktywności do zdrowia i radości – aktywizacja ruchowa osób dorosłych ze strefy miejskiej, współfinansowany  ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki 
– program Pasja i radość z AZS-em – projekt współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków,

 

– oraz program Odlotowa Małopolska – projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.