Smovey – niepozorne obręcze

DSC07392

Co to jest smovey?

Smovey to jedyny w swoim rodzaju przyrząd, pochodzący z Austrii, służący celom ochrony zdrowia, fitness i terapeutyki. Prezentuje zupełnie nową ideę aktywności fizycznej, opartą na działaniu wibracji, która przeniesie twój trening na nowy poziom, niezależnie czy są to ćwiczenia czy spacery. Unikalny projekt smovey łączy współczesną wiedzę z tradycyjną chińską akupresurą, dając niezwykłe efekty oddziaływujące nie tylko na ciało ale i umysł.

Smovey Vibroswing to system pierścienia wibracyjnego, składający się z węża spiralnego, 4 kulek stalowych i uchwytu z elementem tłumienia drgań. Poprzez ruch do przodu, a następnie ruch przeciwny, 4 ruchome kulki stalowe rozpoczynają się swobodnie poruszać. Uderzają przy tym w sposób pulsujący w rowki i szyjkę spirali z częstotliwością ok. 60 Hz. Odpowiada ona częstotliwości zdrowego człowieka i powoduje u użytkownika odczuwalne wibracje na powierzchni dłoni.

smovey

Dla kogo?

Z dobrodziejstw ćwiczeń ze smovey mogą korzystać młodzi i osoby starsze, w dobrej kondycji (sportowcy) lub cierpiące na różne choroby, na przykład przy terapeutycznym i profilaktycznym zastosowaniu w chorobie Parkinsona, cukrzycy, reumatyzmie, otyłości, syndromie wypalenia, bólach kręgosłupa, ale również osoby z otyłością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.